ПЛАНИ НА РІК: ЯК ПЛАНУВАТИ, ЩОБ ВСЕ ОБОВ’ЯЗКОВО СПРАВДИЛОСЬ

Купить красивое платье Киев недорого

Новорічна ніч позаду, а значить, вже успішно випита святкова суміш з попелу згорілої записочки, шампанського та найзаповітніших бажань. Така традиція, чому б і ні. Але чи знаєте ви, що відрізняє мрію від бажань? Не тільки глибина думки та політ фантазії. Вважається, що мрія – річ важкодоступна, майже нездійсненна. На відміну від бажань, які збуваються тут і там, щохвилини.
Так як же перетворити свою мрію на реальність? Як зробити так, щоб мрії збувалися нітрохи не рідше, ніж повсякденні бажання?

Купить красивое платье Киев недорого

Перед Новим роком навколо панує неабияка метушня. Всі ці приготування, закупівлі, корпоративи, вибір подарунків, підбір вбрання та аксесуарів… голова обертом. Тож не дивно, що в цій історії планування неминуче перетікає на другий план. А на першому зберігається інстинктивний страх випадково спіткнутися і канути в небуття десь в надрах гіпермаркету.
Але зараз можна вже видихнути, заспокоїтися й присвятити, нарешті, час собі та своїм мріям. Без поспіху подумати про плани на рік, що настав. Як то кажуть, з почуттям, з розумом, з розстановкою.

Перше, що варто зробити, це озирнутися назад. Нехитрий аналіз дозволить розібратися, чи все задумане і заплановане в попередні роки встигло стати реальністю. Якщо ні, подивімося, чи такі сильні ці бажання насправді? Пошукайте причини невдач, спробуйте вилучити позитивний урок з будь-якого негативного досвіду. І безстрашно рухайтесь далі.
Систематизуйте мрії за певними сферами: особисте життя (сім’я), здоров’я, кар’єра, зв’язок з громадськістю, саморозвиток, відпочинок і задоволення. Потрібне підкреслити або дописати своє. Так у вас з’являється певна система, згідно з якою простіше ставити цілі.
Тепер намалюйте таблицю на чолі з цими сферами, запишіть плани у відповідну колонку та тверезо оцініть, чи можливо все це вмістити в один рік. Такий підхід також наочно покаже ваші пріоритети. Адже якщо в колонці «Кар’єра» 16 планів, а в колонці «Відпочинок» – один, то до кінця року цілком можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, погодьтеся. А ще психологи кажуть, якщо плани записати на папері, це змушує серйозніше до них ставитися. Отже, більше шансів, що вони здійсняться.
Подивіться уважно на отриманий список і чесно скажіть, хотіли б особисто ви дружити з людиною з такими цілями й пріоритетами? Чи все у ладу? Чи все на своєму місці? Якщо ні, скоригуйте свій список.

Купить красивое платье Киев недорого

Тепер можна конкретизувати мрії та бажання. Саме конкретика перетворює їх в плани, які мають всі шанси на здійснення. Хочете за кордон, значить пропишіть: назва країни, орієнтовний час подорожі, приблизний бюджет на цю справу, умови проживання і перельоту, компанію. Ці дії помітно збільшують ваші шанси здійснити врешті подорож, а не згадувати про бажання кудись поїхати перед наступним Новим роком.
Якщо ви – людина творча (а практично всі жінки натури творчі), намалюйте карту бажань або створіть дошку з колажем бажань. Ця практика гарна ще й тим, що до попередніх хитрощів додається ефект візуалізації бажань. Кажуть, працює безвідмовно!
Останнім пунктом поставимо диво. Залиште у своєму ментальному списку місце для чарів. Адже як би ми не старалися, як би не планували, у Всесвіту на нас свої плани. І знаєте, зазвичай вони набагато приємніші та більш грандіозні за ті, які ми самі для себе змогли вигадати.
На шляху до цілей вірте у дива, тоді вони обов’язково відбудуться у вашому житті.

Купить красивое платье Киев недорого

Переглядів:

Залиште коментар першим.

Ваш відгук

BANT 2019 Всі права захищені ©
Написати нам