7 ТРЕНДІВ ВЕСНА-ЛІТО 2019Якби-то можна було купити декілька суконь, спідниць та сорочок і носити їх кілька років поспіль, попри віяння моди, зміну трендів та все таке… то нам було б надто сумно жити. Як так, не порадувати себе черговою обновкою, модною штучкою, яскравим аксесуаром? Навіть перегляд журналів мод піднімає настрій, що вже й казати про покупки модних речей?! Та перед тим, як розпочати операцію «шопінг», необхідно трохи розібратись з модними трендами сезону весна-літо 2019, а тоді вже збиратись на «секретне завдання». А бренд БАНТ допоможе вам визначитись із пріоритетними течіями світу моди цієї весни.

1. Асиметрія
Якщо восени та взимку цього року в моду увійшла дещо показова та нарочито недбала багатошаровість в одязі, то вже навесні їй на зміну прийшла легка та розкута асиметрія. Пасуватиме цей фасон абсолютно усім, а особливо доречним буде для дівчат, які мають не на 100% ідеальну фігуру: асиметрія візуально «витягує» поставу, робить ніжки довшими та стрункішими, відвертає увагу від можливих недосконалостей. Асиметричний крій сукні гармонійно увійшов у весняну лімітовану колекцію БАНТ.

2. Гороховий принт
Тут усе просто: горох не може бути поза трендом! Навіть не уявляємо, що має статися, щоб цей принт втратив пальму першості та поступився якомусь іншому! Усі сезони, будь-який предмет одягу, колір, розмір… Горох просто заполонив наші почуття! Цьогоріч БАНТ обрав для випуску лімітованої весняно-літньої колекції контрастний білий горошок середнього розміру на чорному тлі сукні.

3. Квітковий принт
Те, без чого неможливо уявити літні спідниці, сорочки та особливо сукні. Саме такий принт робить їх по-справжньому жіночними, милими та легкими. Квіти дійсно приносять нам, дівчатам, якесь первісне відчуття щастя. Навіть якщо ці квіти є просто принтом на улюбленій сукні. Наприклад, на авторській сукні від БАНТ.

4. Сукні з об’ємними рукавами
Такі рукава надають одягу особливу ошатність, а його власниці додають загадковості, романтичності та ніжності усьому образу. Цього сезону звернути на себе увагу найлегше за допомогою саме такого трендового атрибута. Об’ємні рукави та рукави-ліхтарики мають речі з весняних та літніх колекцій БАНТ.

5. Екстремальне міні
Та й справді, коли, як не влітку, буде доречним демонструвати звабливі оголені ніжки?! Якщо їхні довжина та форма вас цілком влаштовують (від природи чи від тренувань), то ховати їх в спеку зовсім немає сенсу! В людині усе має бути прекрасним – і ніжки також! Своїми принадами потрібно радувати та надихати світ на величні звершення! Тому екстремальні міні (сукні та спідниці) будуть цієї весни цілком виправданими. Такі авторські речі можна знайти в магазині БАНТ.

6. Відкриті плечі
Ця пікантна особливість обов’язково надасть образу звабливості, а поставі – грації. У сукні чи сорочці з оголеними плечима самі собою розпрямляються плечі, та фігура раптом отримує новий виграшний ракурс. В деяких азійських країнах сукні мали обов’язково приховувати плечі, які вважались більш сакральною частиною тіла, ніж, навіть, ніжки. Щось ці мудрі стародавні народи певно знали. Дівчатка, в наших оголених плечах велика сила, тому ніякий тягар не має перебувати на них! Їх можна тільки прикрашати авторським одягом від БАНТ!

7. Яскраві кольори
Без цього навесні та влітку точно ніяк! Ще буде осінь та довга зима для безликих та безформних одежин (якщо вже дуже закортить такі на себе приміряти). А коли гарна погода, необхідно одягатись якомога яскравіше. Щоб увесь світ бачив, як ми радіємо життю, теплу, квітам та пухким хмаринкам. Яскраві відтінки потрібно із розумом комбінувати між собою. Коли ми одягаємось у яскравий одяг, наше життя ніби також наливається усіма фарбами та грає несподіваними гранями. В колекціях БАНТ ви обов’язково знайдете саме свої відтінки улюблених кольорів!

Як би ми не поспішали за модою, як би не намагалися встигнути та продумати все, мабуть, це неможливо. Тому просто спробуйте розслабитись та отримувати задоволення від кожної хвилини життя. Незалежно від трендів та «модних вітрів», завжди керуйтесь серцем та обирайте якісний одяг, який підкреслить саме вашу самобутню красу.

Переглядів:

Залиште коментар першим.

Ваш відгук

BANT 2019 Всі права захищені ©
Написати нам