ТОП-10 ЛЕГКИХ ФІЛЬМІВ, ЩОБ ПРИЄМНО ПРОВЕСТИ ВИХІДНІТОП-10 ЛЕГКИХ ФІЛЬМІВ, ЩОБ ПРИЄМНО ПРОВЕСТИ ВИХІДНІ

Ось тобі наш топ-10 легеньких фільмів, щоб приємно провести вихідні. Бо треба ж колись і відпочивати! Читай блог та обирай, що цікавенького подивитися.

Я худну

В житті у Ані дві любові — їжа та красень-спортсмен Женя. Після того, як Женя кидає її через те, що вона погладшала, Аня вирішує боротися за свою любов і скинути 15 кг. Але виявляється, що поодинці боротися з їжею і з кілограмами непросто. На допомогу Їй приходить одержимий здоровим способом життя товстун Коля.

Прості складності

Дуже добрий сімейний фільм. Джейн володіє пекарнею, у неї новий роман і розлучення за спиною. Вона вважає своє життя передбачуваним… до тих пір, поки її колишній чоловік Джейк не вирішує попри все повернути її.

Обіцяти не значить одружитися

Багатьох дівчат хвилює весільна тема. У цьому фільмі в центрі подій непрості стосунки чоловіків і жінок, які не завжди правильно тлумачать наміри один одного. Дуже правдивий, але разом з тим легкий і приємний фільм.

Замерзла з Майамі

Люсі Хілл любить розкішні сукні, дорогі машини і їй подобається дертися вгору по кар’єрній драбині. З рідного жаркого Майамі її відправляють у відрядження в холодну Міннесоту. Щоб виконати завдання, Люсі повинна пристосуватися до суворого клімату і місцевих жителів.

З 13 в 30

Хто з нас у дитинстві не мріяв скоріше стати дорослим! Ось і головна героїня цього фільму при святкуванні свого 13-го дня народження загадує бажання: скоріше стати дорослою 30-річною жінкою. І на наступний ранок її мрія стає реальністю.

Століття Адалін

Що приховувати, майже всі жінки мріють залишатися завжди молодими та красивими. Героїні цього фільму випадає така удача. Але от тільки чи насправді це удача — проживати роки і бачити, як старіють та йдуть близькі люди?

Реальні дівчата

Ще одна історія про сестер, які, як кажуть, народилися із золотою ложкою в роті. Після смерті батька вони отримують у спадок багатомільйонний статок і косметичну фірму, що процвітає. Але всього один виробничий скандал — і стабільне положення сестричок виявляється під серйозною загрозою.

Не/зважаючи ні на що

Складнощі на роботі? Мабуть, ви ще не все знаєте про складнощі. Коли молодий хлопець, відмінник і надія родини, втрачає зір, йому залишається лише розраховувати на співчуття оточуючих. Але подібне йому нецікаво, адже у нього була мрія — працювати в першокласному готелі. А значить, плани не міняються. У цій комедії буде чимало моментів, які змусять вас замислитись, посміхнутись і просто усвідомити, що життя все-таки чудове.

Восьмий клас

Комік Бо Бернем вирішив зняти комедію про юну школярку Кайлі. Їй хочеться, як і всім її одноліткам, стати популярною, тому вона заводить свій акаунт на YouTube. Але от тільки в реальному житті поради з її блогу мало кому цікаві. Та і їй самій не допомагають знайти друзів, а тим паче стати членом «найкрутішої компанії».

Як одружити холостяка

Мабуть, таке довге перебування Кіану Рівза в статусі «діамантового нареченого» надихнуло авторів цього фільму. Якось раз закоренілий холостяк Френк був запрошений на весілля, але його переслідують збіги, точніше одна жінка, маршрути якої починають дивним чином збігатися з його. Цікаво, це палка закоханість або підступний план? Час покаже.

Переглядів:

Коментування закрито для цього запису.

BANT 2020 Всі права захищені ©
Написати нам