ЧОМУ МИ НЕ ХОЧЕМО БУТИ МАС-МАРКЕТОМПротягом всієї, мабуть, історії цивілізованого людства страшним сном дівчат було з’явитися на заході в такій же сукні, як у когось ще. Погодьтеся, як тільки ми виходимо з того ніжного віку, коли хочеться носити такі ж речі, як у сестрички чи подруги, ми стаємо на шлях дорослішання й усвідомленості. Принаймні, стосовно власного гардероба.
І якщо в далекі вже від нас часи дами обшивалися у швачок і кравців в індивідуальному порядку, то століття промислові принесли нам мануфактури й фабрики-гіганти, а разом з ними – і безмежні партії однотипного товару. Товару, який величезними тиражами розходиться світом. Це ні добре, ні погано; це навіть зручно і дуже економно.
Але чи всім підходить така схема при формуванні свого гардероба? І якщо так, то про що тоді той страшний сон, про який згадано вище?

Так, у мас-маркета є свої плюси. Як мінімум фінансова та географічна доступність. Але мінуси, як ми знаємо, теж серйозні. Навіть уявити складно, що відчуває дівчина, коли стикається зі своєю «копією» на вулиці, в кафе або навіть на роботі! Адже при такому незавидному розкладі доведеться весь день в офісі провести пліч-о-пліч з такою ж засмученою жінкою. Навіть прогнозувати не беремося, у що в підсумку можуть вилитися такі неприємні випадковості в колективі.
Бренд BANT свідомо не бажає зараховувати себе до мас-маркета та випускати одяг у цьому сегменті. BANT піклується не тільки про зовнішній вигляд своїх клієнток, але й про їхній щоденний душевний спокій, відмінний настрій, навіть гармонію свідомості. Як домогтися цього за допомогою одягу? Ось і ми, було, задумалися, а потім взяли й випустили наш весняний авторський одяг повністю лімітованою колекцією, зберігши при цьому доступні ціни на вироби. Що було дуже непросто, враховуючи їхню обмежену кількість!

Купить платье в цветы
Купить платье в цветы

В усіх попередніх колекціях BANT випускалася частина базових речей, які ми відшивали і будемо продовжувати відшивати надалі (адже вони необхідні в гардеробі), і частина лімітованих виробів, які більше не повторяться. І якщо раніше ми про це не говорили, то зараз впевнено заявляємо, адже розуміємо, як це важливо для вас!

Тому що BANT впевнений: кожна дівчина гідна того, щоб бути унікальною, неповторною, єдиною у своєму роді. Не тільки для свого чоловіка (як ми це зазвичай розуміємо), а для світу в цілому. Купуючи вироби BANT, ви зводите просто до мізеру ймовірність зустріти подібне плаття, спідницю або сорочку за рогом. Це практично нереально! А вишенькою на цьому лімітованому торті виступає той факт, що BANT вдалося випустити цю колекцію за ціною мас-маркета! А значить, що ми й надалі намагатимемось тримати цей баланс ціни та якості. Ми вважаємо, що в гонитві за заслуженою індивідуальністю дівчата не повинні витрачати всі свої заощадження тільки на одяг з лімітованих колекцій брендів. У сучасних реаліях це не зовсім коректно. Тому BANT доклав максимум зусиль, щоб випустити свою лімітовану колекцію саме за ціною мас-маркета. Щоб і наші сукні були доступні модницям.

Купить платье в цветы

Судячи з реакції клієнток BANT на повністю лімітовану колекцію, ми переконалися, що такий експеримент вдався, і обов’язково продовжимо рух в заданому напрямку. Тепер ми однозначно налаштовані на лімітованість кожної нової колекції BANT.
Ласкаво просимо на наш сайт і в шоу-рум. Сукні та блузи з лімітованої колекції ВЕСНА-ЛІТО 2019 вже чекають на вас!

Купить платье в цветы

Переглядів:

Залиште коментар першим.

Ваш відгук

BANT 2020 Всі права захищені ©
Написати нам