АКЦІЇ

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ BANT

Ми вирішили подарувати нашим постійним клієнткам чергову знижку! Відтепер за загальну суму всіх покупок в BANT від 5 000 грн ви отримуєте персональну знижку 5% на усі товари!

Також кожен учасник програми лояльності отримує спеціальні привілеї на свій День Народження – знижку 20%. Привілеї діють три дні до дня народження, в день народження і три дні після дня народження (разом 7 днів). Для отримання знижки до Дня Народження під час здійснення покупки в шоу-румі необхідно пред’явити офіційний документ (паспорт, водійські права або будь-який інший документ, який підтверджує його особу та в якому вказана дата народження). Якщо ж клієнт хоче оформити замовлення онлайн, потрібно відправити на нашу пошту info@bant.com.ua першу сторінку паспорту.

Одягатись в вироби від BANT стало ще приємніше!

Знижки за програмою лояльності не розповсюджуються тільки на акційні товари та товари зі знижкою.

ФОТОКОНКУРС в INSTAGRAM

А у BANT черговий приємний сюрприз! Ми переводимо фотоконкурс BANTGIRL в інстаграмі у новий формат. Викладай фото в одязі BANT у своєму профілі в інстаграмі , відмічай нашу сторінку @bant_fashion та гарантовано отримуй знижку 5% на наступне замовлення.
Тепер переможницею буде не хтось один, а абсолютно кожна дівчина!!! Усі у виграші!
Термін дії знижки – 3 місяці з дати фото.
Знижка не надається на акційні товари та товари зі знижкою.

БОНУСИ ЗА ДРУЗІВ!

Реклама коштує грошей! Відтепер з кожної покупки нового клієнта, який дізнався про нас саме з вашої подачі, на ваш бонусний рахунок в BANT буде надходити 50 грн.
Чим більше подруг дізнається про вашу любов до авторських речей бренду BANT і наслідує ваш приклад, тим приємніше в фінансовому плані стане ваш подальший шопінг у нас! Бонусні кошти зможуть покрити вартість товару повністю, або частково, залежно від їхньої загальної суми.
Отже, умови:
• розповісти про BANT якомога більшій кількості людей;
• ваш друг робить покупку, а ви отримуєте за це бонус 50 грн на покупки в BANT;
• чим більше друзів, тим більше сума бонусів!
Це частинка нашої подяки за відданість бренду BANT!

ПОСТІЙНА АКЦІЯ

Ми завжди йдемо Вам назустріч і готові виконати будь-який виріб з нашого асортименту в будь-якій іншій тканині, яка представлена у нас (якщо тканина за своїми властивостями дозволить виконання даного виробу). Такі замовлення ми виконуємо за 100%-ї передоплати. Ціна на ці вироби не збільшується. Єдина причина збільшення /зменшення ціни – це ціна тканини, з якої буде виготовлений виріб.
Також ми можемо виготовити наші вироби за індивідуальними мірками. Такі замовлення ми виконуємо за 100%-ї передоплати. Ціна збільшується на 10% від ціни виробу.
Також важливо, що вироби, виконані з іншої тканини та з урахуванням можливих правок при пошитті, обміну та поверненню не підлягають. А також не підлягають обміну та поверненню вироби, виготовлені за індивідуальними мірками.